Burnley - Wolverhampton Wanderers — prognoza i typy na mecz (24 maja 2026)

Darmowe prognozy

25 października 2026

Legia Warszawa — Lech Poznań

26 października 2026

Sevilla — Osasuna

30 października 2026

Villarreal — Espanyol

Burnley - Wolverhampton Wanderers 24 maja 2026
Burnley - Wolverhampton Wanderers 24 maja 2026
Burnley
Burnley
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
24 maja 2026
Burnley - Wolverhampton Wanderers 24 maja 2026
Burnley
Burnley
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
24 maja 2026
Prognoza rozliczona · Angielska Premier League 2025/2624 maja 2026
Burnley
Burnley
1 : 1KoniecVS
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
✗ Typ nietrafiony — rozliczamy każdy typ jawnie
Mecz rozliczony (1:1) · przeczytaj pełną analizę po meczu →

Nasz typ na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers (24 maja 2026): Remis.
Najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu to remis. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Remis
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN →
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Fakt przed meczemBurnley nie wygrał od 8 spotkań.
BurnleyWolverhampton Wanderers
Śr. gole strzelone0.60.6
Śr. gole stracone2.02.3
Oczekiwane gole (ten mecz)1.41.3
Forma (ostatnie mecze)
BurnleyRPPPPPRP
Wolverhampton WanderersPRPPPRPR
Bramki (na podstawie formy, 16 meczów)
Średnia goli / mecz2.75
Obie strzelą (BTTS)50%
Powyżej 2.5 gola56%
Bezpośrednie mecze (ostatnie 1)
Burnley 1—0—0 Wolverhampton WanderersWyniki: 3:2
Analiza i prognoza

Wolverhampton

"Wilki" przystępują do meczu z niezłym dorobkiem w osobistych spotkaniach - 4 zdobyte bramki przeciwko 3 straconym. Zespół pokazał pewne zwycięstwo 2:0 w Pucharze EFL w sierpniu 2024 roku, demonstrując solidną obronę. Mocną stroną Wolverhampton jest gra w pierwszych połowach, gdzie odnotowano jedno zwycięstwo i remis w dwóch ostatnich meczach. Jednak niepokojącym sygnałem stała się porażka 2:3 w październiku 2025 roku, gdy goście zmarnowali przewagę. Trudność przedstojącego wyzwania na obcym boisku jest oczywista.

Burnley - Wolverhampton prognoza i zakład na mecz

Analizując statystyki, należy odnotować równość stron: po jednym zwycięstwie w dwóch ostatnich spotkaniach i brak remisów. Czynnik własnego boiska może odegrać decydującą rolę dla Burnley, szczególnie biorąc pod uwagę ich zdolność do odwracania losów gry po przerwie. Wolverhampton tradycyjnie dobrze startuje, ale doświadcza trudności w końcówkach meczów. Biorąc pod uwagę wagę ostatniej kolejki i motywację gospodarzy, najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się X (remis). Zakład na remis wygląda optymalnie. Ta darmowa prognoza opiera się na tendencji do wynikowych meczów między zespołami - średnio 3.5 gola na mecz.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Średnie z ostatnich meczów · Burnley: 8 · Wolverhampton Wanderers: 8
BurnleyWolverhampton Wanderers
43%Posiadanie piłki43%
9.5Strzały9.8
3.1Strzały celne2.9
1.8Dogodne sytuacje1.4
3.8Rzuty rożne3.4
11.4Faule11.6
2.0Żółte kartki1.9
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Burnley — ostatnie mecze

P
@ Arsenal
18 maj · Premier League
0:1
R
Aston Villa
10 maj · Premier League
2:2
P
@ Leeds United
1 maj · Premier League
1:3
P
Manchester City
22 kwi · Premier League
0:1
P
@ Nottingham Forest
19 kwi · Premier League
1:4

Wolverhampton Wanderers — ostatnie mecze

R
Fulham
17 maj · Premier League
1:1
P
@ Brighton & Hove Albion
9 maj · Premier League
0:3
R
Sunderland
2 maj · Premier League
1:1
P
Tottenham Hotspur
25 kwi · Premier League
0:1
P
@ Leeds United
18 kwi · Premier League
0:3

Najczęstsze pytania — Burnley - Wolverhampton Wanderers

Jaki jest typ na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers?
Nasz typ na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers: Remis. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers?
Według naszej analizy najbardziej prawdopodobny wynik meczu Burnley - Wolverhampton Wanderers to remis.
O której godzinie gra Burnley - Wolverhampton Wanderers?
Mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers rozpoczyna się 24 maja 2026 o godzinie 17:00 czasu polskiego.
Gdzie obstawić mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers?
Kursy na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Burnley · Wolverhampton Wanderers · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Burnley - Wolverhampton Wanderers 24 maja 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bezpośrednie statystyki Burnley - Wolverhampton
3 mecze
Burnley
3 mecze
Wolverhampton
1 Zwycięstwo
1 Remis
1 Zwycięstwo
33%
33%
33%
1 połowa
Burnley
1 połowa
Wolverhampton
0 Zwycięstw
2 Remisy
1 Zwycięstwo
66%
33%

2 połowa
Burnley
2 połowa
Wolverhampton
2 Zwycięstwa
0 Remisy
1 Zwycięstwo
66%
33%
16.10.2026
Championship
Burnley
1 : 2
Wolverhampton
24.05.2026
Premier League
Burnley
1 : 1
Wolverhampton
26.10.2025
Premier League
Burnley
3 : 2
Wolverhampton
Bramki
Razem cele
 
10
Burnley
Razem cele
 
10
Wolverhampton
5
5
50%
50%
Średnia bramek na mecz
 
3.33
Burnley
Średnia bramek na mecz
 
3.33
Wolverhampton
1.67
1.67
41.7%
41.7%
Wyniki ostatnich meczów Burnley
Burnley
16.10.2026
Championship
Burnley
1 : 2
Wolverhampton
13.10.2026
Championship
Burnley
2 : 2
Charlton Athletic
10.10.2026
Championship
Watford
0 : 4
Burnley
19.09.2026
Championship
Burnley
1 : 1
Derby County
12.09.2026
Championship
Swansea City
3 : 1
Burnley
08.09.2026
Championship
Wrexham
1 : 1
Burnley
05.09.2026
Championship
Burnley
1 : 2
Bristol City
02.09.2026
Championship
Burnley
1 : 1
Middlesbrough
29.08.2026
Championship
Norwich City
4 : 1
Burnley
26.08.2026
EFL Cup
Bradford City
0 : 0
Burnley
23.08.2026
Championship
West Bromwich Albion
3 : 1
Burnley
16.08.2026
Championship
Burnley
2 : 2
West Ham United
08.08.2026
EFL Cup
Burnley
1 : 1
Notts County
02.08.2026
Club Friendly Games
Burnley
0 : 1
Torino
29.07.2026
Club Friendly Games
Burnley
2 : 2
Espanyol
Wyniki ostatnich meczów Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
20.10.2026
Championship
Wolverhampton
1 : 1
Portsmouth
16.10.2026
Championship
Burnley
1 : 2
Wolverhampton
13.10.2026
Championship
Wolverhampton
1 : 3
Bolton Wanderers
10.10.2026
Championship
Middlesbrough
1 : 0
Wolverhampton
20.09.2026
Championship
Wolverhampton
1 : 0
West Bromwich Albion
16.09.2026
EFL Cup
Everton
1 : 0
Wolverhampton
13.09.2026
Championship
Sheffield United
0 : 1
Wolverhampton
06.09.2026
Championship
Birmingham City
2 : 2
Wolverhampton
01.09.2026
Championship
West Ham United
4 : 2
Wolverhampton
29.08.2026
Championship
Wolverhampton
4 : 1
Stoke City
25.08.2026
EFL Cup
Sheffield Wednesday
0 : 2
Wolverhampton
22.08.2026
Championship
Preston North End
1 : 3
Wolverhampton
Wyniki meczów
Burnley - 15 meczów
1 Zwycięstwo
8 Remisów
6 Strat
7%
53%
40%
1 połowa
2 połowa
27%
Zwycięstw
27%
33%
Remis
27%
40%
Porażki
47%
Wolverhampton - 12 meczów
6 Zwycięstw
2 Remisy
4 Straty
50%
17%
33%
1 połowa
2 połowa
25%
Zwycięstw
42%
50%
Remis
25%
25%
Porażki
33%
Suma bramek w meczu
Średnia suma
Burnley
Średnia suma
Wolverhampton
1.3
Cały mecz
1.6
0.7
1 połowa
0.8
0.6
2 połowa
0.8
Statystyki meczowe
Posiadanie piłki
Burnley
Posiadanie piłki
52.6%
Posiadanie piłki
Wolverhampton
Posiadanie piłki
52%
Burnley
Wolverhampton
Faule
127
138
127
138
Rzuty rożne
82
72
82
72
Spalone
27
26
27
26
Żółte kartki
25
18
25
18
Strzały na bramkę
187
170
187
170
Strzały w bramkę
53
47
53
47
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę