Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław — prognoza i typy na mecz (6 września 2026)

Darmowe prognozy

22 października 2026

Jutro

Hoffenheim — Lyon

22 października 2026

Jutro

Omonia Nicosia — Benfica

22 października 2026

Jutro

Olympiakos — Sparta

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 6 września 2026
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
6 września 2026
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
6 września 2026
Prognoza rozliczona · Ekstraklasa6 września 2026
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
2 : 1KoniecVS
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
✗ Typ nietrafiony — rozliczamy każdy typ jawnie
Mecz rozliczony (2:1) · przeczytaj pełną analizę po meczu →

Nasz typ na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (6 września 2026): Zwycięstwo: Śląsk Wrocław.
Faworytem według naszej analizy jest Śląsk Wrocław. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Śląsk Wrocław
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN →
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Fakt przed meczemJagiellonia Białystok: w ostatnich 4 meczach za każdym razem padło ponad 2.5 gola.
Jagiellonia BiałystokŚląsk Wrocław
Śr. gole strzelone2.11.6
Śr. gole stracone1.31.4
Oczekiwane gole (ten mecz)1.81.4
Forma (ostatnie mecze)
Jagiellonia BiałystokZZPRZZZP
Śląsk WrocławZPZRPRRZ
Bramki (na podstawie formy, 16 meczów)
Średnia goli / mecz3.19
Obie strzelą (BTTS)81%
Powyżej 2.5 gola75%
Analiza i prognoza

7. kolejka Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok podejmuje Śląsk Wrocław. Spotkanie zaplanowano na 6 września 2026, godz. 20:15 (czasu polskiego). Poniżej forma obu zespołów, bilans bezpośrednich starć i nasz typ.

Forma: Jagiellonia Białystok — w ostatnich 5 meczach 3 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek (kolejno: R-P-Z-Z-Z). Średnio 1,20 bramki strzelone i 1,00 stracone na mecz.

Forma: Śląsk Wrocław — w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek (kolejno: P-R-Z-P-Z). Średnio 1,40 bramki strzelone i 1,20 stracone na mecz.

Nasz typ: zwycięstwo Śląsk Wrocław — wskazanie modelu opartego na formie i średniej bramek obu drużyn (3-1-1 vs 2-1-2). Aktualne kursy, szczegółowe statystyki formy i pełny bilans H2H znajdziesz w tabelach poniżej.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Średnie z ostatnich meczów · Jagiellonia Białystok: 8 · Śląsk Wrocław: 8
Jagiellonia BiałystokŚląsk Wrocław
51%Posiadanie piłki42%
15.0Strzały13.0
5.6Strzały celne3.6
2.3Dogodne sytuacje2.5
3.5Rzuty rożne3.4
15.8Faule12.3
1.8Żółte kartki1.4
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Jagiellonia Białystok — ostatnie mecze

P
@ Lech Poznań
3 wrz · Ekstraklasa
1:2
Z
@ Raków Częstochowa
30 sie · Ekstraklasa
5:2
Z
@ Saburtalo Tbilisi
27 sie · UEFA Europa League
2:1
Z
Saburtalo Tbilisi
20 sie · UEFA Europa League
4:0
R
@ Rangers
13 sie · UEFA Europa League
1:1

Śląsk Wrocław — ostatnie mecze

Z
Pogoń Szczecin
3 wrz · Puchar Polski
2:1
R
@ Legia Warszawa
28 sie · Ekstraklasa
1:1
R
Widzew Łódź
22 sie · Ekstraklasa
3:3
P
@ Zagłębie Lubin
15 sie · Ekstraklasa
1:2
R
Cracovia
9 sie · Ekstraklasa
0:0
Składy z ostatniego meczu

Jagiellonia Białystok — 4-2-3-1 · ocena 51.4

52.1B. VitalD
48.5Y. KobayashiD
51.5H. FinndellM
52.5J. ImazM
53.9K. SzmytM
50.1A. KlyngeM

Śląsk Wrocław — 3-5-2 · ocena 51.3

55.1K. NiemczyckiG
48.3L. BaD
46.9M. MalecD
48.3A. T. AnderssonD
54.3K. LinettyM
55.1G. TomasiewiczM
51.3M. DembéléF
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Jaki jest typ na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?
Nasz typ na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław: Zwycięstwo: Śląsk Wrocław. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Śląsk Wrocław.
Kto jest faworytem meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Śląsk Wrocław.
O której godzinie gra Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?
Mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław rozpoczyna się 6 września 2026 o godzinie 20:15 czasu polskiego.
Gdzie obstawić mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?
Kursy na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Jagiellonia Białystok · Śląsk Wrocław · inne drużyny
Wszystkie prognozy Piłka nożna
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 6 września 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę