Korona Kielce - Raków Częstochowa — prognoza i typy na mecz (19 września 2026)

Darmowe prognozy

31 października 2026

Bayer — Stuttgart

31 października 2026

Borussia M — Paderborn

31 października 2026

Schalke 04 — RB Leipzig

Korona Kielce - Raków Częstochowa 19 września 2026
Korona Kielce
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
19 września 2026
Korona Kielce
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
19 września 2026
Prognoza rozliczona · Ekstraklasa19 września 2026
Korona Kielce
Korona Kielce
3 : 2KoniecVS
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
✓ Typ trafiony — rozliczamy każdy typ jawnie
Mecz rozliczony (3:2) · przeczytaj pełną analizę po meczu →

Nasz typ na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa (19 września 2026): Zwycięstwo: Korona Kielce.
Faworytem według naszej analizy jest Korona Kielce. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Korona Kielce
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN →
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Korona KielceRaków Częstochowa
Śr. gole strzelone1.31.5
Śr. gole stracone0.92.4
Oczekiwane gole (ten mecz)1.81.2
Szansa na wynik (model formy)
52%23%25%
Korona KielceremisRaków Częstochowa
Forma (ostatnie mecze)
Korona KielceRZRZZRZP
Raków CzęstochowaPRPPPPZP
Bramki (na podstawie formy, 16 meczów)
Średnia goli / mecz3.00
Obie strzelą (BTTS)75%
Powyżej 2.5 gola56%
Bezpośrednie mecze (ostatnie 1)
Korona Kielce 0—0—1 Raków CzęstochowaWyniki: 0:2
Analiza i prognoza

9. kolejka Ekstraklasy: Korona Kielce podejmuje Raków Częstochowa. Spotkanie zaplanowano na 19 września 2026, godz. 14:45 (czasu polskiego). Poniżej forma obu zespołów, bilans bezpośrednich starć i nasz typ.

Forma: Korona Kielce — w ostatnich 5 meczach 3 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek (kolejno: Z-R-Z-R-Z). Średnio 1,40 bramki strzelone i 0,60 stracone na mecz.

Forma: Raków Częstochowa — w ostatnich 5 meczach 1 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek (kolejno: P-R-P-Z-R). Średnio 1,20 bramki strzelone i 1,40 stracone na mecz.

Bezpośrednie starcia — w ostatnich 1 meczach: Korona Kielce wygrał 0, Raków Częstochowa wygrał 1, remisów 0. Ostatnie spotkanie (08.05.2026) zakończyło się wynikiem 0:2.

Nasz typ: zwycięstwo Korona Kielce — wskazanie modelu opartego na formie i średniej bramek obu drużyn (3-2-0 vs 1-2-2). Aktualne kursy, szczegółowe statystyki formy i pełny bilans H2H znajdziesz w tabelach poniżej.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Średnie z ostatnich meczów · Korona Kielce: 8 · Raków Częstochowa: 8
Korona KielceRaków Częstochowa
50%Posiadanie piłki55%
11.0Strzały14.4
3.5Strzały celne4.4
1.6Dogodne sytuacje2.1
3.8Rzuty rożne4.9
13.9Faule10.6
1.3Żółte kartki1.9
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Korona Kielce — ostatnie mecze

P
Górnik Zabrze
15 wrz · Ekstraklasa
0:2
Z
@ Śląsk Wrocław
12 wrz · Ekstraklasa
2:1
R
Wisła Kraków
5 wrz · Ekstraklasa
1:1
Z
@ Widzew Łódź
2 wrz · Puchar Polski
1:0
Z
@ Wisła Płock
28 sie · Ekstraklasa
2:0

Raków Częstochowa — ostatnie mecze

P
Zagłębie Lubin
15 wrz · Ekstraklasa
2:3
Z
Motor Lublin
11 wrz · Ekstraklasa
2:1
P
@ Lech Poznań
6 wrz · Ekstraklasa
0:1
P
Górnik Zabrze
3 wrz · Ekstraklasa
1:2
P
Jagiellonia Białystok
30 sie · Ekstraklasa
2:5
Składy z ostatniego meczu

Korona Kielce — 4-2-3-1 · ocena 49.6

49.5S. RubežićD
50.3A. MosórD
49.5P. HellebrandM
48.9O. LingrF
50.9M. RemacleM
49.3M. AmeyawM
48.5M. StępińskiF

Raków Częstochowa — 4-5-1 · ocena 51.6

55.7F. TudorD
43.7A. BrorssonD
52.5S. SvarnasD
53.3P. MakuchF
50.1K. StruskiM
55.9M. BulatM
51.1J. CarlosM
50.3M. EmreliF
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Korona Kielce - Raków Częstochowa

Jaki jest typ na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa?
Nasz typ na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa: Zwycięstwo: Korona Kielce. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Korona Kielce.
Kto jest faworytem meczu Korona Kielce - Raków Częstochowa?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Korona Kielce.
O której godzinie gra Korona Kielce - Raków Częstochowa?
Mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa rozpoczyna się 19 września 2026 o godzinie 14:45 czasu polskiego.
Gdzie obstawić mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa?
Kursy na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Korona Kielce · Raków Częstochowa · inne drużyny
Wszystkie prognozy Piłka nożna
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Korona Kielce - Raków Częstochowa 19 września 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę