Motor Lublin - GKS Katowice — prognoza i typy na mecz (16 sierpnia 2026)

Motor Lublin - GKS Katowice 16 sierpnia 2026
Motor Lublin
Motor Lublin
GKS Katowice
GKS Katowice
16 sierpnia 2026
Motor Lublin
Motor Lublin
GKS Katowice
GKS Katowice
16 sierpnia 2026
Darmowa prognoza · Ekstraklasa16 sierpnia 2026
Motor Lublin
Motor Lublin
VS
GKS Katowice
GKS Katowice

Nasz typ na mecz Motor Lublin - GKS Katowice (16 sierpnia 2026): Zwycięstwo: GKS Katowice.
Faworytem według naszej analizy jest GKS Katowice, a prognozowany wynik to 1:2. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

🕒 16 sierpnia 2026 o 14:45 czasu polskiego
Nasz typ
Zwycięstwo: GKS Katowice
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Fakt przed meczemGKS Katowice: obie drużyny strzelały w 4 ostatnich meczach z rzędu (BTTS).
Prognozowany wynik 1:2wg modelu formy
Motor LublinGKS Katowice
Śr. gole strzelone2.52.1
Śr. gole stracone1.50.9
Oczekiwane gole (ten mecz)1.71.8
Szansa na wynik (model formy)
36%22%42%
Motor LublinremisGKS Katowice
Forma (ostatnie mecze)
Motor LublinZRPZZZZR
GKS KatowiceZZPZZRPP
Bramki (na podstawie formy, 16 meczów)
Średnia goli / mecz3.50
Obie strzelą (BTTS)56%
Powyżej 2.5 gola69%
Bezpośrednie mecze (ostatnie 2)
Motor Lublin 002 GKS KatowiceWyniki: 2:3, 2:5
Analiza i prognoza

4. kolejka Ekstraklasy: Motor Lublin podejmuje GKS Katowice. Spotkanie zaplanowano na 16 sierpnia 2026, godz. 14:45 (czasu polskiego). Poniżej forma obu zespołów, bilans bezpośrednich starć i nasz typ.

Forma: Motor Lublin — w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek (kolejno: R-Z-Z-Z-Z). Średnio 2,60 bramki strzelone i 1,00 stracone na mecz.

Forma: GKS Katowice — w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek (kolejno: P-P-R-Z-Z). Średnio 1,60 bramki strzelone i 1,20 stracone na mecz.

Bezpośrednie starcia — w ostatnich 2 meczach: Motor Lublin wygrał 0, GKS Katowice wygrał 2, remisów 0. Ostatnie spotkanie (17.04.2026) zakończyło się wynikiem 2:3.

Nasz typ: zwycięstwo GKS Katowice — wskazanie modelu opartego na formie i średniej bramek obu drużyn (4-1-0 vs 2-1-2). Aktualne kursy, szczegółowe statystyki formy i pełny bilans H2H znajdziesz w tabelach poniżej.

Zagraj ten typ w BETFAN →
⏳ Werdykt po składach (zwykle ~40 min przed meczem). Zapisz się — przyślemy, czy typ się trzyma.
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
StadionArena Lublin · Lublin · 15 500 miejsc
Średnie z ostatnich meczów · Motor Lublin: 8 · GKS Katowice: 8
Motor LublinGKS Katowice
54%Posiadanie piłki50%
10.7Strzały10.3
3.5Strzały celne3.8
1.8Dogodne sytuacje1.5
3.8Rzuty rożne5.1
11.8Faule11.0
1.6Żółte kartki1.5
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Motor Lublin — ostatnie mecze

R
@ Widzew Łódź
26 lip · Ekstraklasa
2:2
Z
Hapoel Jerusalem
17 lip · Club Friendly Games
2:0
Z
Polonia Warszawa
11 lip · Club Friendly Games
2:1
Z
Warta Poznań
3 lip · Club Friendly Games
4:1
Z
FC Dinamo București
27 cze · Club Friendly Games
3:1

GKS Katowice — ostatnie mecze

P
@ Wisła Kraków
26 lip · Ekstraklasa
1:2
P
@ MŠK Žilina
23 lip · UEFA Europa Conference League
1:2
R
Raków Częstochowa
16 lip · Club Friendly Games
1:1
Z
Stal Rzeszów
11 lip · Club Friendly Games
3:1
Z
@ Miedź Legnica
1 lip · Club Friendly Games
2:0
Składy z ostatniego meczu

GKS Katowice — 3-4-3 · ocena 50.6

51.3G. KobylakG
47.1A. CzerwińskiD
54.3J. BoschM
46.1B. G. GonzálezM
49.7M. WedrychowskiM
55.1B. NowakF
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Motor Lublin - GKS Katowice

Jaki jest typ na mecz Motor Lublin - GKS Katowice?
Nasz typ na mecz Motor Lublin - GKS Katowice: Zwycięstwo: GKS Katowice. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Motor Lublin - GKS Katowice?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest GKS Katowice.
Kto jest faworytem meczu Motor Lublin - GKS Katowice?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest GKS Katowice.
O której godzinie gra Motor Lublin - GKS Katowice?
Mecz Motor Lublin - GKS Katowice rozpoczyna się 16 sierpnia 2026 o godzinie 14:45 czasu polskiego.
Gdzie obstawić mecz Motor Lublin - GKS Katowice?
Kursy na mecz Motor Lublin - GKS Katowice dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Motor Lublin - GKS Katowice jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Motor Lublin - GKS Katowice są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Motor Lublin · GKS Katowice · inne drużyny
Wszystkie prognozy Piłka nożna
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Motor Lublin - GKS Katowice 16 sierpnia 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę