Barcelona - Sevilla — prognoza i typy na mecz (20 października 2024)

Barcelona – Sevilla - 20 października 2024
Barcelona – Sevilla - 20 października 2024
Barcelona
Barcelona
Sevilla
Sevilla
20 października 2024
Barcelona – Sevilla - 20 października 2024
Barcelona
Barcelona
Sevilla
Sevilla
20 października 2024
Darmowa prognoza · LaLiga Hiszpania20 października 2024
Barcelona
Barcelona
VS
Sevilla
Sevilla

Nasz typ na mecz Barcelona - Sevilla (20 października 2024): Zwycięstwo: Barcelona.
Faworytem według naszej analizy jest Barcelona. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Barcelona
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Analiza i prognoza

Kataloński klub jest tymczasowym liderem tabeli ligowej. W tym meczu podopieczni Flicka będą musieli potwierdzić swój status poprzez wysoką jakość gry w spotkaniu przeciwko solidnej Sevilli. Goście w nowym sezonie nie mogą jak dotąd wspiąć się wyżej niż na pozycję środka tabeli La Liga.

Barcelona

Hans Flick nie przyszedł do hiszpańskiego futbolu tylko po to, by zarobić dobry kontrakt. Niemiecki trener zdołał w krótkim czasie przebudować zespół i znacznie poprawić jego wyniki. Od początku sezonu Katalończycy zaczęli regularnie odnosić zwycięstwa w La Liga. Obecnie "Blaugrana" ma na koncie 24 punkty i zajmuje 1. miejsce w tabeli. Gra Barcelony wygląda efektownie, z akcentem na ofensywę, opiera się na grze kombinacyjnej. Świetny początek sezonu mają Jamal, Lewandowski i Raphinha. Dużym problemem dla gospodarzy jest duża liczba kontuzjowanych piłkarzy.

Sevilla

Goście przeżywają trudne czasy w swojej historii, do których doprowadził problematyczny zarząd i praca na rynku transferowym. Podopieczni Pimenty zajmują 12. pozycję w tabeli i prezentują solidny futbol tylko w meczach na własnym stadionie – 9 z 12 zdobytych punktów. Gra zespołu opiera się na pragmatyzmie. Głównym problemem Sevilli pozostaje niski poziom skuteczności zawodników ofensywnych. Tylko Lukebakio zdołał strzelić 3 gole w La Liga, podczas gdy pozostali zawodnicy nie przekroczyli 1 skutecznego zagrania.

Prognoza meczu i kursy bukmacherskie

W obliczu kryzysu kadrowego Flick nie waha się dawać miejsca w podstawowym składzie młodym zawodnikom, którzy przynoszą rezultaty. Katalończycy we wszystkich spotkaniach grają jako pierwsi i tworzą mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwników dzięki aktywnym ruchom piłkarzy i ich indywidualnym talentom. Sevilla jest zbyt słaba, by stworzyć realną konkurencję dla lidera tabeli. Wysokie kursy na "Win1" u bukmachera Betfan.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Składy z ostatniego meczu

Sevilla — 4-4-2 · ocena 56.3

69.9O. VlachodimosG
48.7J. Á. CarmonaD
55.9C. AzpilicuetaD
57.1G. SuazoD
49.3R. VargasM
60.1L. AgouméM
54.5D. SowM
54.9A. AdamsF
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Barcelona - Sevilla

Jaki jest typ na mecz Barcelona - Sevilla?
Nasz typ na mecz Barcelona - Sevilla: Zwycięstwo: Barcelona. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Barcelona - Sevilla?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Barcelona.
Kto jest faworytem meczu Barcelona - Sevilla?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Barcelona.
Kiedy odbędzie się mecz Barcelona - Sevilla?
Mecz Barcelona - Sevilla odbędzie się 20 października 2024. Pełną prognozę, statystyki i typ znajdziesz na tej stronie.
Gdzie obstawić mecz Barcelona - Sevilla?
Kursy na mecz Barcelona - Sevilla dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Barcelona - Sevilla jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Barcelona - Sevilla są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Barcelona · Sevilla · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Barcelona – Sevilla - 20 października 2024 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bezpośrednie statystyki Barcelona - Sevilla
4 mecze
Barcelona
4 mecze
Sevilla
3 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwo
75%
25%
1 połowa
Barcelona
1 połowa
Sevilla
2 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwo
50%
25%
25%

2 połowa
Barcelona
2 połowa
Sevilla
3 Zwycięstwa
0 Remis
1 Zwycięstwo
75%
25%
15.03.2026
LaLiga
Barcelona
5 : 2
Sevilla
05.10.2025
LaLiga
Barcelona
1 : 4
Sevilla
09.02.2025
LaLiga
Barcelona
4 : 1
Sevilla
20.10.2024
LaLiga
Barcelona
5 : 1
Sevilla
Bramki
Razem cele
 
23
Barcelona
Razem cele
 
23
Sevilla
15
8
65.2%
34.8%
Średnia bramek na mecz
 
5.75
Barcelona
Średnia bramek na mecz
 
5.75
Sevilla
3.75
2
62.5%
33.3%
Wyniki ostatnich meczów Barcelona
Barcelona
24.07.2026
Club Friendly Games
Barcelona
4 : 1
CE Europa
23.05.2026
LaLiga
Valencia
3 : 1
Barcelona
17.05.2026
LaLiga
Barcelona
3 : 1
Real Betis
13.05.2026
LaLiga
Deportivo Alavés
1 : 0
Barcelona
10.05.2026
LaLiga
Barcelona
2 : 0
Real Madrid
02.05.2026
LaLiga
Osasuna
1 : 2
Barcelona
25.04.2026
LaLiga
Getafe
0 : 2
Barcelona
22.04.2026
LaLiga
Barcelona
1 : 0
Celta Vigo
14.04.2026
UEFA Champions League
Atlético Madrid
1 : 2
Barcelona
11.04.2026
LaLiga
Barcelona
4 : 1
Espanyol
08.04.2026
UEFA Champions League
Barcelona
0 : 2
Atlético Madrid
04.04.2026
LaLiga
Atlético Madrid
1 : 2
Barcelona
22.03.2026
LaLiga
Barcelona
1 : 0
Rayo Vallecano
18.03.2026
UEFA Champions League
Barcelona
7 : 2
Newcastle United
15.03.2026
LaLiga
Barcelona
5 : 2
Sevilla
10.03.2026
UEFA Champions League
Newcastle United
1 : 1
Barcelona
07.03.2026
LaLiga
Athletic Club
0 : 1
Barcelona
03.03.2026
Copa del Rey
Barcelona
3 : 0
Atlético Madrid
28.02.2026
LaLiga
Barcelona
4 : 1
Villarreal
22.02.2026
LaLiga
Barcelona
3 : 0
Levante UD
16.02.2026
LaLiga
Girona
2 : 1
Barcelona
12.02.2026
Copa del Rey
Atlético Madrid
4 : 0
Barcelona
07.02.2026
LaLiga
Barcelona
3 : 0
Mallorca
Wyniki ostatnich meczów Sevilla
Sevilla
26.07.2026
Club Friendly Games
Sevilla
2 : 1
AD Ceuta
23.07.2026
Club Friendly Games
Córdoba
0 : 0
Sevilla
19.07.2026
Club Friendly Games
Cracovia
1 : 0
Sevilla
11.07.2026
Club Friendly Games
Sevilla
1 : 0
Juventud Torremolinos CF
23.05.2026
LaLiga
Celta Vigo
1 : 0
Sevilla
17.05.2026
LaLiga
Sevilla
0 : 1
Real Madrid
13.05.2026
LaLiga
Villarreal
2 : 3
Sevilla
09.05.2026
LaLiga
Sevilla
2 : 1
Espanyol
04.05.2026
LaLiga
Sevilla
1 : 0
Real Sociedad
26.04.2026
LaLiga
Osasuna
2 : 1
Sevilla
23.04.2026
LaLiga
Levante UD
2 : 0
Sevilla
11.04.2026
LaLiga
Sevilla
2 : 1
Atlético Madrid
05.04.2026
LaLiga
Real Oviedo
1 : 0
Sevilla
21.03.2026
LaLiga
Sevilla
0 : 2
Valencia
15.03.2026
LaLiga
Barcelona
5 : 2
Sevilla
08.03.2026
LaLiga
Sevilla
1 : 1
Rayo Vallecano
01.03.2026
LaLiga
Real Betis
2 : 2
Sevilla
22.02.2026
LaLiga
Getafe
0 : 1
Sevilla
14.02.2026
LaLiga
Sevilla
1 : 1
Deportivo Alavés
08.02.2026
LaLiga
Sevilla
1 : 1
Girona
02.02.2026
LaLiga
Mallorca
4 : 1
Sevilla
24.01.2026
LaLiga
Sevilla
2 : 1
Athletic Club
19.01.2026
LaLiga
Elche
2 : 2
Sevilla
12.01.2026
LaLiga
Sevilla
0 : 1
Celta Vigo
Wyniki meczów
Barcelona - 23 mecze
17 Zwycięstw
1 Remis
5 Strat
74%
4%
22%
1 połowa
2 połowa
61%
Zwycięstw
57%
26%
Remis
30%
13%
Porażki
13%
Sevilla - 24 mecze
8 Zwycięstw
6 Remisów
10 Strat
33%
25%
42%
1 połowa
2 połowa
13%
Zwycięstw
42%
50%
Remis
25%
38%
Porażki
33%
Suma bramek w meczu
Średnia suma
Barcelona
Średnia suma
Sevilla
2.3
Cały mecz
1
1.1
1 połowa
0.4
1.1
2 połowa
0.7
Statystyki meczowe
Posiadanie piłki
Barcelona
Posiadanie piłki
65.1%
Posiadanie piłki
Sevilla
Posiadanie piłki
48.6%
Barcelona
Sevilla
Faule
199
278
199
278
Rzuty rożne
142
113
142
113
Spalone
41
50
41
50
Żółte kartki
37
49
37
49
Strzały na bramkę
333
232
333
232
Strzały w bramkę
129
67
129
67
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę