Getafe - Valencia — prognoza i typy na mecz (8 grudnia 2023)

Getafe - Walencja - 8 grudnia 2023
Getafe - Walencja - 8 grudnia 2023
Getafe
Getafe
Walencja
Valencia
8 grudnia 2023
Getafe - Walencja - 8 grudnia 2023
Getafe
Getafe
Walencja
Valencia
8 grudnia 2023
Darmowa prognoza · LaLiga Hiszpania8 grudnia 2023
Getafe
Getafe
VS
Walencja
Walencja

Nasz typ na mecz Getafe - Walencja (8 grudnia 2023): Zwycięstwo: Walencja.
Faworytem według naszej analizy jest Walencja. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Walencja
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Analiza i prognoza

W tym meczu sąsiedzi w tabeli hiszpańskiej Primera zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Dla gospodarzy pozycja w środku tabeli to znakomity wynik w pierwszej tercji rozgrywek. Goście chcieliby jednak więcej pod wodzą Barahiego. Utalentowany specjalista zdołał nadać swoim podopiecznym sympatyczny styl gry.

Getafe

Pepe Bordalas powrócił na mostek trenerski tego hiszpańskiego klubu i od razu zaczął osiągać pozytywną dynamikę w wynikach swoich podopiecznych. W efekcie gospodarze zajmują miejsce w środku tabeli. W ostatnich kolejkach Getafe poniosło tylko jedną porażkę, w 15. kolejce w pojedynku ze skromnym Las Palmas. Gra gospodarzy opiera się na równowadze między obroną a atakiem, w którym błyszczy były napastnik Realu Madryt, Borja Mayoral.

Walencja

"Nietoperze" pod wodzą Rubena Barahi odnalazły stabilność w grze i zdołały znaleźć kilku interesujących zawodników na rynku transferowym oraz w klubowej akademii. Już teraz bramkarza Mamardashviliego, pomocników Guerrę i Diego Lopeza, napastnika Duro można zaliczyć do kategorii wschodzących gwiazd europejskiego futbolu. Drużynie brakuje solidności w obronie. Każdy indywidualny błąd piłkarzy gości prowadzi do niebezpiecznego momentu z powodu braku jakościowego wsparcia.

Prognoza meczu i zakłady bukmacherskie

W poprzednim sezonie te kluby wymieniły się zwycięstwami u siebie i pokazały konkurencyjny futbol. Teraz poziom ich gry również jest mniej więcej równy, z lekką przewagą gości. Jakość składu i perspektywy są znacznie lepsze u Nietoperzy. Podopieczni Barahiego powinni odnieść ciężko wywalczone wyjazdowe zwycięstwo i poprawić swoją ligową pozycję. Wysokie kursy na "Win2" u bukmachera Betfan.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →

Najczęstsze pytania — Getafe - Walencja

Jaki jest typ na mecz Getafe - Walencja?
Nasz typ na mecz Getafe - Walencja: Zwycięstwo: Walencja. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Getafe - Walencja?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Walencja.
Kto jest faworytem meczu Getafe - Walencja?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Walencja.
Kiedy odbędzie się mecz Getafe - Walencja?
Mecz Getafe - Walencja odbędzie się 8 grudnia 2023. Pełną prognozę, statystyki i typ znajdziesz na tej stronie.
Gdzie obstawić mecz Getafe - Walencja?
Kursy na mecz Getafe - Walencja dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Getafe - Walencja jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Getafe - Walencja są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Getafe · Valencia · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Getafe - Walencja - 8 grudnia 2023 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bezpośrednie statystyki Getafe - Valencia
4 mecze
Getafe
4 mecze
Valencia
0 Zwycięstw
1 Remis
3 Zwycięstwa
25%
75%
1 połowa
Getafe
1 połowa
Valencia
0 Zwycięstw
1 Remis
3 Zwycięstwa
25%
75%

2 połowa
Getafe
2 połowa
Valencia
1 Zwycięstwo
1 Remis
2 Zwycięstwa
25%
25%
50%
18.01.2026
LaLiga
Getafe
0 : 1
Valencia
29.08.2025
LaLiga
Getafe
0 : 3
Valencia
10.05.2025
LaLiga
Getafe
0 : 3
Valencia
27.10.2024
LaLiga
Getafe
1 : 1
Valencia
Bramki
Razem cele
 
9
Getafe
Razem cele
 
9
Valencia
1
8
11.1%
88.9%
Średnia bramek na mecz
 
2.25
Getafe
Średnia bramek na mecz
 
2.25
Valencia
0.25
2
12.5%
100%
Wyniki ostatnich meczów Getafe
Getafe
25.07.2026
Club Friendly Games
Real Valladolid
0 : 0
Getafe
22.07.2026
Club Friendly Games
Tenerife
1 : 2
Getafe
17.07.2026
Club Friendly Games
Getafe
1 : 0
Reading
23.05.2026
LaLiga
Getafe
1 : 0
Osasuna
17.05.2026
LaLiga
Elche
1 : 0
Getafe
13.05.2026
LaLiga
Getafe
3 : 1
Mallorca
10.05.2026
LaLiga
Real Oviedo
0 : 0
Getafe
03.05.2026
LaLiga
Getafe
0 : 2
Rayo Vallecano
25.04.2026
LaLiga
Getafe
0 : 2
Barcelona
22.04.2026
LaLiga
Real Sociedad
0 : 1
Getafe
13.04.2026
LaLiga
Levante UD
1 : 0
Getafe
05.04.2026
LaLiga
Getafe
2 : 0
Athletic Club
21.03.2026
LaLiga
Espanyol
1 : 2
Getafe
14.03.2026
LaLiga
Atlético Madrid
1 : 0
Getafe
08.03.2026
LaLiga
Getafe
2 : 0
Real Betis
02.03.2026
LaLiga
Real Madrid
0 : 1
Getafe
22.02.2026
LaLiga
Getafe
0 : 1
Sevilla
14.02.2026
LaLiga
Getafe
2 : 1
Villarreal
08.02.2026
LaLiga
Deportivo Alavés
0 : 2
Getafe
01.02.2026
LaLiga
Getafe
0 : 0
Celta Vigo
26.01.2026
LaLiga
Girona
1 : 1
Getafe
18.01.2026
LaLiga
Getafe
0 : 1
Valencia
09.01.2026
LaLiga
Getafe
1 : 2
Real Sociedad
02.01.2026
LaLiga
Rayo Vallecano
1 : 1
Getafe
Wyniki ostatnich meczów Walencja
Valencia
25.07.2026
Club Friendly Games
Valencia
1 : 2
CD Castellón
22.07.2026
Club Friendly Games
Valencia
3 : 0
CD Eldense
18.07.2026
Club Friendly Games
Atlético Petroleos de Luanda
3 : 1
Valencia
23.05.2026
LaLiga
Valencia
3 : 1
Barcelona
17.05.2026
LaLiga
Real Sociedad
3 : 4
Valencia
14.05.2026
LaLiga
Valencia
1 : 1
Rayo Vallecano
10.05.2026
LaLiga
Athletic Club
0 : 1
Valencia
02.05.2026
LaLiga
Valencia
0 : 2
Atlético Madrid
25.04.2026
LaLiga
Valencia
2 : 1
Girona
21.04.2026
LaLiga
Mallorca
1 : 1
Valencia
11.04.2026
LaLiga
Elche
1 : 0
Valencia
05.04.2026
LaLiga
Valencia
2 : 3
Celta Vigo
21.03.2026
LaLiga
Sevilla
0 : 2
Valencia
14.03.2026
LaLiga
Real Oviedo
1 : 0
Valencia
08.03.2026
LaLiga
Valencia
3 : 2
Deportivo Alavés
01.03.2026
LaLiga
Valencia
1 : 0
Osasuna
22.02.2026
LaLiga
Villarreal
2 : 1
Valencia
15.02.2026
LaLiga
Levante UD
0 : 2
Valencia
08.02.2026
LaLiga
Valencia
0 : 2
Real Madrid
04.02.2026
Copa del Rey
Valencia
1 : 2
Athletic Club
01.02.2026
LaLiga
Real Betis
2 : 1
Valencia
24.01.2026
LaLiga
Valencia
3 : 2
Espanyol
18.01.2026
LaLiga
Getafe
0 : 1
Valencia
15.01.2026
Copa del Rey
Burgos
0 : 2
Valencia
Wyniki meczów
Getafe - 24 mecze
11 Zwycięstw
5 Remisów
8 Strat
46%
21%
33%
1 połowa
2 połowa
29%
Zwycięstw
25%
42%
Remis
50%
29%
Porażki
25%
Valencia - 24 mecze
12 Zwycięstw
2 Remisy
10 Strat
50%
8%
42%
1 połowa
2 połowa
25%
Zwycięstw
33%
58%
Remis
33%
17%
Porażki
33%
Suma bramek w meczu
Średnia suma
Getafe
Średnia suma
Valencia
0.9
Cały mecz
1.5
0.4
1 połowa
0.6
0.5
2 połowa
0.9
Statystyki meczowe
Posiadanie piłki
Getafe
Posiadanie piłki
35.9%
Posiadanie piłki
Valencia
Posiadanie piłki
46.8%
Getafe
Valencia
Faule
280
221
280
221
Rzuty rożne
71
81
71
81
Spalone
47
36
47
36
Żółte kartki
54
33
54
33
Strzały na bramkę
156
206
156
206
Strzały w bramkę
53
58
53
58
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę