Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia — prognoza i typy na mecz (6 sierpnia 2026)

Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia 6 sierpnia 2026
Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia 6 sierpnia 2026
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
6 sierpnia 2026
Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia 6 sierpnia 2026
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
6 sierpnia 2026
Darmowa prognoza · Liga Europy 2025/266 sierpnia 2026
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
VS
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia

Nasz typ na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia (6 sierpnia 2026): Zwycięstwo: Omonia Nicosia.
Faworytem według naszej analizy jest Omonia Nicosia, a prognozowany wynik to 0:1. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Omonia Nicosia
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Prognozowany wynik 0:1wg modelu formy
Lincoln Red ImpsOmonia Nicosia
Śr. gole strzelone1.61.9
Śr. gole stracone1.00.9
Oczekiwane gole (ten mecz)1.31.4
Szansa na wynik (model formy)
33%26%41%
Lincoln Red ImpsremisOmonia Nicosia
Forma (ostatnie mecze)
Lincoln Red ImpsZRZZZRPR
Omonia NicosiaZZZRRZZP
Bramki (na podstawie formy, 16 meczów)
Średnia goli / mecz2.69
Obie strzelą (BTTS)56%
Powyżej 2.5 gola56%
Analiza i prognoza

W ramach kwalifikacji Ligi Europy Lincoln Red Imps podejmuje Omonia Nicosia. Spotkanie zaplanowano na 6 sierpnia 2026, godz. 19:00 (czasu polskiego). Poniżej forma obu zespołów, bilans bezpośrednich starć i nasz typ.

Forma: Lincoln Red Imps — w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek (kolejno: R-P-R-Z-Z). Średnio 1,60 bramki strzelone i 1,20 stracone na mecz.

Forma: Omonia Nicosia — w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek (kolejno: P-Z-Z-R-R). Średnio 1,00 bramki strzelone i 0,80 stracone na mecz.

Nasz typ: zwycięstwo Omonia Nicosia — wskazanie modelu opartego na formie i średniej bramek obu drużyn (2-2-1 vs 2-2-1). Aktualne kursy, szczegółowe statystyki formy i pełny bilans H2H znajdziesz w tabelach poniżej.

Zagraj ten typ w BETFAN →
⏳ Werdykt po składach (zwykle ~40 min przed meczem). Zapisz się — przyślemy, czy typ się trzyma.
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Średnie z ostatnich meczów · Lincoln Red Imps: 8 · Omonia Nicosia: 8
Lincoln Red ImpsOmonia Nicosia
43%Posiadanie piłki52%
6.5Strzały14.0
2.5Strzały celne4.0
1.0Dogodne sytuacje2.7
6.0Rzuty rożne3.3
7.4Faule10.2
1.1Żółte kartki2.6
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Lincoln Red Imps — ostatnie mecze

R
Mjällby AIF
28 lip · UEFA Champions League
0:0
P
@ Mjällby AIF
21 lip · UEFA Champions League
0:3
R
@ Inter Club d'Escaldes
14 lip · UEFA Champions League
1:1
Z
Inter Club d'Escaldes
7 lip · UEFA Champions League
3:1
Z
Lynx FC
25 kwi · National League
4:1

Omonia Nicosia — ostatnie mecze

P
@ Kairat Almaty
29 lip · UEFA Champions League
5:7
Z
Kairat Almaty
22 lip · UEFA Champions League
1:0
Z
Panetolikos
16 lip · Club Friendly Games
2:1
R
@ MKS Korona Kielce
9 lip · Club Friendly Games
0:0
R
Hapoel Be'er Sheva
5 lip · Club Friendly Games
2:2
Składy z ostatniego meczu

Omonia Nicosia — 4-3-3 · ocena 52.7

50.5S. CoulibalyD
53.1J. BalkovecD
57.3M. MarićM
55.9M. TankovićM
47.5E. CostaM
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia

Jaki jest typ na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia?
Nasz typ na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia: Zwycięstwo: Omonia Nicosia. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Omonia Nicosia.
Kto jest faworytem meczu Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Omonia Nicosia.
Kiedy odbędzie się mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia?
Mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia odbędzie się 6 sierpnia 2026. Pełną prognozę, statystyki i typ znajdziesz na tej stronie.
Gdzie obstawić mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia?
Kursy na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Lincoln Red Imps · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Lincoln Red Imps - Omonia Nicosia 6 sierpnia 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę