Partizan Belgrad - Tobol Kostanay — prognoza i typy na mecz (6 sierpnia 2026)

Partizan Belgrad - Tobol Kostanay 6 sierpnia 2026
Partizan Belgrad
Partizan Belgrad
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
6 sierpnia 2026
Partizan Belgrad
Partizan Belgrad
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
6 sierpnia 2026
Darmowa prognoza · Liga Konferencji Europy 2026/276 sierpnia 2026
Partizan Belgrad
Partizan Belgrad
VS
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay

Nasz typ na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay (6 sierpnia 2026): Zwycięstwo: Partizan Belgrad.
Faworytem według naszej analizy jest Partizan Belgrad. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Partizan Belgrad
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Fakt przed meczemTobol Kostanay: w 4 ostatnich meczach padło poniżej 2.5 gola.
Forma (ostatnie mecze)
Partizan Belgrad
Tobol KostanayPZPZRRZR
Bramki (na podstawie formy, 8 meczów)
Średnia goli / mecz2.38
Obie strzelą (BTTS)75%
Powyżej 2.5 gola38%
Analiza i prognoza

W ramach kwalifikacji Ligi Konferencji Europy Partizan Belgrad podejmuje Tobol Kostanay. Spotkanie zaplanowano na 6 sierpnia 2026, godz. 21:00 (czasu polskiego). Poniżej forma obu zespołów, bilans bezpośrednich starć i nasz typ.

Forma: Partizan Belgrad — brak wystarczających danych o ostatnich spotkaniach.

Forma: Tobol Kostanay — w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstw, 3 remisów, 0 porażek (kolejno: R-Z-R-R-Z). Średnio 1,40 bramki strzelone i 0,80 stracone na mecz.

Nasz typ: zwycięstwo Partizan Belgrad — wskazanie modelu. Aktualne kursy, szczegółowe statystyki formy i pełny bilans H2H znajdziesz w tabelach poniżej.

Zagraj ten typ w BETFAN →
⏳ Werdykt po składach (zwykle ~40 min przed meczem). Zapisz się — przyślemy, czy typ się trzyma.
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Średnie z ostatnich meczów · Tobol Kostanay: 1
Partizan BelgradTobol Kostanay
Rzuty rożne2.0
Faule14.0
Żółte kartki2.0
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Tobol Kostanay — ostatnie mecze

Z
FK Panevėžys
30 lip · UEFA Europa Conference League
4:3
Z
Atyrau
26 lip · Premier League
1:0
R
@ FK Panevėžys
23 lip · UEFA Europa Conference League
1:1
R
@ FC Qyzyljar
18 lip · Premier League
1:1
Z
FC Okzhetpes
12 lip · Premier League
3:1
Składy z ostatniego meczu

Tobol Kostanay — 4-2-3-1 · ocena 50.7

50.9A. MarochkinD
52.7P. A. NdiayeD
44.7A. ZuevM
50.5A. TalalM
51.3U. MilovanovićF
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Partizan Belgrad - Tobol Kostanay

Jaki jest typ na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay?
Nasz typ na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay: Zwycięstwo: Partizan Belgrad. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Partizan Belgrad.
Kto jest faworytem meczu Partizan Belgrad - Tobol Kostanay?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Partizan Belgrad.
Kiedy odbędzie się mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay?
Mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay odbędzie się 6 sierpnia 2026. Pełną prognozę, statystyki i typ znajdziesz na tej stronie.
Gdzie obstawić mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay?
Kursy na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Tobol Kostanay · inne drużyny
Wszystkie prognozy Piłka nożna
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Partizan Belgrad - Tobol Kostanay 6 sierpnia 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę