Lecce - Inter — prognoza i typy na mecz (26 stycznia 2025)

Lecce - Inter - 26 stycznia 2025
Lecce - Inter - 26 stycznia 2025
Lecce
Lecce
Inter
Inter
26 stycznia 2025
Lecce - Inter - 26 stycznia 2025
Lecce
Lecce
Inter
Inter
26 stycznia 2025
Darmowa prognoza · Włoska Serie A26 stycznia 2025
Lecce
Lecce
VS
Inter
Inter

Nasz typ na mecz Lecce - Inter (26 stycznia 2025): Zwycięstwo: Inter.
Faworytem według naszej analizy jest Inter. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Inter
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Analiza i prognoza

W sobotę, 26 stycznia 2025 roku, w ramach Serie A odbędzie się starcie pomiędzy Lecce a Interem. Gospodarze, zespół Lecce, plasują się w dolnej części tabeli, podczas gdy Inter walczy o tytuł mistrzowski. Historia bezpośrednich spotkań zdecydowanie przemawia za klubem z Mediolanu, który odniósł trzy zwycięstwa w ostatnich trzech meczach, strzelając 8 goli i nie tracąc żadnego.

Lecce

Lecce przeżywa trudny sezon, znajdując się w strefie spadkowej. Zespół stracił kluczowych graczy podczas letniego okna transferowego, a nowi nabytki nie spełniają jak dotąd oczekiwań. W ostatnich 5 meczach Lecce odniosło zaledwie jedno zwycięstwo przy trzech porażkach, strzelając tylko 3 gole. Obrona drużyny jest jedną z najsłabszych w lidze, tracąc 37 goli w 20 meczach.

Inter

Inter prezentuje stabilną grę i zajmuje drugie miejsce, tracąc do lidera 3 punkty. Zespół nabrał świetnej formy, odnosząc 4 kolejne zwycięstwa w lidze. W ataku Inter nie ma problemów - strzelił 41 goli, a obrona straciła zaledwie 17 bramek, co jest jednym z najlepszych wyników w Serie A.

Lecce - Inter: przewidywanie i typ na mecz

Biorąc pod uwagę różnicę klas pomiędzy zespołami i ich aktualną formę, najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem tego meczu jest zwycięstwo Interu (P2). Lecce będzie niezwykle trudno nawiązać walkę z faworytem. Zgodnie ze kursami, ten typ jest uważany za korzystny darmowy zakład na to spotkanie.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →

Najczęstsze pytania — Lecce - Inter

Jaki jest typ na mecz Lecce - Inter?
Nasz typ na mecz Lecce - Inter: Zwycięstwo: Inter. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Lecce - Inter?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Inter.
Kto jest faworytem meczu Lecce - Inter?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Inter.
Kiedy odbędzie się mecz Lecce - Inter?
Mecz Lecce - Inter odbędzie się 26 stycznia 2025. Pełną prognozę, statystyki i typ znajdziesz na tej stronie.
Gdzie obstawić mecz Lecce - Inter?
Kursy na mecz Lecce - Inter dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Lecce - Inter jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Lecce - Inter są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Lecce · Inter · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Lecce - Inter - 26 stycznia 2025 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bezpośrednie statystyki Lecce - Inter
4 mecze
Lecce
4 mecze
Inter
0 Zwycięstw
0 Remisów
4 Zwycięstwa
100%
1 połowa
Lecce
1 połowa
Inter
0 Zwycięstw
2 Remisy
2 Zwycięstwa
50%
50%

2 połowa
Lecce
2 połowa
Inter
0 Zwycięstw
0 Remisy
4 Zwycięstwa
100%
21.02.2026
Serie A
Lecce
0 : 2
Inter
14.01.2026
Serie A
Lecce
0 : 1
Inter
26.01.2025
Serie A
Lecce
0 : 4
Inter
24.08.2024
Serie A
Lecce
0 : 2
Inter
Bramki
Razem cele
 
9
Lecce
Razem cele
 
9
Inter
0
9
0%
100%
Średnia bramek na mecz
 
2.25
Lecce
Średnia bramek na mecz
 
2.25
Inter
0
2.25
0%
112.5%
Wyniki ostatnich meczów Lecce
Lecce
25.07.2026
Club Friendly Games
Lecce
2 : 2
NK Istra 1961
22.07.2026
Club Friendly Games
Lecce
0 : 1
SSU Politehnica Timișoara
19.07.2026
Club Friendly Games
Szombathelyi Haladás VSE
0 : 1
Lecce
24.05.2026
Serie A
Lecce
1 : 0
Genoa
17.05.2026
Serie A
Sassuolo
2 : 3
Lecce
09.05.2026
Serie A
Lecce
0 : 1
Juventus
01.05.2026
Serie A
Pisa
1 : 2
Lecce
25.04.2026
Serie A
Hellas Verona
0 : 0
Lecce
20.04.2026
Serie A
Lecce
1 : 1
Fiorentina
12.04.2026
Serie A
Bologna
2 : 0
Lecce
06.04.2026
Serie A
Lecce
0 : 3
Atalanta
22.03.2026
Serie A
Roma
1 : 0
Lecce
14.03.2026
Serie A
Napoli
2 : 1
Lecce
08.03.2026
Serie A
Lecce
2 : 1
Cremonese
28.02.2026
Serie A
Como
3 : 1
Lecce
21.02.2026
Serie A
Lecce
0 : 2
Inter
16.02.2026
Serie A
Cagliari
0 : 2
Lecce
08.02.2026
Serie A
Lecce
2 : 1
Udinese
01.02.2026
Serie A
Torino
1 : 0
Lecce
24.01.2026
Serie A
Lecce
0 : 0
Lazio
18.01.2026
Serie A
Milan
1 : 0
Lecce
14.01.2026
Serie A
Inter
1 : 0
Lecce
11.01.2026
Serie A
Lecce
1 : 2
Parma
06.01.2026
Serie A
Lecce
0 : 2
Roma
03.01.2026
Serie A
Juventus
1 : 1
Lecce
27.12.2025
Serie A
Lecce
0 : 3
Como
Wyniki ostatnich meczów Inter
Inter
26.07.2026
Club Friendly Games
Karlsruher SC
1 : 2
Inter
23.05.2026
Serie A
Bologna
3 : 3
Inter
17.05.2026
Serie A
Inter
1 : 1
Hellas Verona
13.05.2026
Coppa Italia
Lazio
0 : 2
Inter
09.05.2026
Serie A
Lazio
0 : 3
Inter
03.05.2026
Serie A
Inter
2 : 0
Parma
26.04.2026
Serie A
Torino
2 : 2
Inter
21.04.2026
Coppa Italia
Inter
3 : 2
Como
17.04.2026
Serie A
Inter
3 : 0
Cagliari
12.04.2026
Serie A
Como
3 : 4
Inter
05.04.2026
Serie A
Inter
5 : 2
Roma
22.03.2026
Serie A
Fiorentina
1 : 1
Inter
14.03.2026
Serie A
Inter
1 : 1
Atalanta
08.03.2026
Serie A
Milan
1 : 0
Inter
03.03.2026
Coppa Italia
Como
0 : 0
Inter
28.02.2026
Serie A
Inter
2 : 0
Genoa
24.02.2026
UEFA Champions League, Knockout Phase
Inter
1 : 2
Bodø/Glimt
21.02.2026
Serie A
Lecce
0 : 2
Inter
18.02.2026
UEFA Champions League, Knockout Phase
Bodø/Glimt
3 : 1
Inter
14.02.2026
Serie A
Inter
3 : 2
Juventus
08.02.2026
Serie A
Sassuolo
0 : 5
Inter
04.02.2026
Coppa Italia
Inter
2 : 1
Torino
01.02.2026
Serie A
Cremonese
0 : 2
Inter
28.01.2026
UEFA Champions League
Borussia Dortmund
0 : 2
Inter
Wyniki meczów
Lecce - 26 meczów
7 Zwycięstw
5 Remisów
14 Strat
27%
19%
54%
1 połowa
2 połowa
23%
Zwycięstw
23%
42%
Remis
27%
35%
Porażki
50%
Inter - 24 mecze
16 Zwycięstw
6 Remisów
3 Straty
67%
25%
13%
1 połowa
2 połowa
46%
Zwycięstw
58%
33%
Remis
25%
21%
Porażki
21%
Suma bramek w meczu
Średnia suma
Lecce
Średnia suma
Inter
0.8
Cały mecz
2.2
0.4
1 połowa
0.8
0.4
2 połowa
1.4
Statystyki meczowe
Posiadanie piłki
Lecce
Posiadanie piłki
41%
Posiadanie piłki
Inter
Posiadanie piłki
62.3%
Lecce
Inter
Faule
275
267
275
267
Rzuty rożne
99
136
99
136
Spalone
29
44
29
44
Żółte kartki
43
39
43
39
Strzały na bramkę
207
386
207
386
Strzały w bramkę
51
138
51
138
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę