Juventus - Torino — prognoza i typy na mecz (7 października 2023)

Juventus - Torino - 7 października 2023
Juventus - Torino - 7 października 2023
Juventus
Juventus
Torino
Torino
7 października 2023
Juventus - Torino - 7 października 2023
Juventus
Juventus
Torino
Torino
7 października 2023
Darmowa prognoza · Włoska Serie A7 października 2023
Juventus
Juventus
VS
Torino
Torino

Nasz typ na mecz Juventus - Torino (7 października 2023): Zwycięstwo: Juventus.
Faworytem według naszej analizy jest Juventus. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Juventus
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Analiza i prognoza

Derby Turynu będą jednym z najciekawszych i intrygujących meczów dnia Gry we włoskiej ekstraklasie. Zespół Massimigliano Allegriego próbuje narzucić rywalom walkę o prowadzenie w klasyfikacji. Ale nie można nazwać "zebry" niepokonanymi na początku mistrzostw.

Juventus

Ubiegłoroczna grzywna Federacji wybiła ziemię spod nóg klubu z Turynu, pozbawiając go imponujących zastrzyków finansowych za udział w europejskich pucharach. Z tego powodu kierownictwo zebry podjęło decyzję o poważnych oszczędnościach, rozładowaniu listy płac i skromnych wydatkach na rynku transferowym. W rezultacie Allegri ma ograniczony zasób kadrowy do wykonywania zadań w Serie A. oszczędza gospodarzom możliwość skoncentrowania wysiłków wyłącznie na mistrzostwach krajowych. Ponadto w drużynie wciąż jest wielu światowej klasy gwiazdorskich piłkarzy-Vlahovic, Chiesa, Szczęsny, Bremer i rabio. Obecnie Juventus zajmuje pośrednie 4 miejsce w tabeli.

Torino

Ivan Jurić, główny trener zespołu, adept agresywnego w selekcji piłki nożnej. Chorwacki mentor wymaga od podopiecznych wysokiego ciśnienia. Z tego powodu "byki" często mają problemy z niezawodnością własnej obrony, która banalnie nie nadąża za szybkimi ruchami rywali. Jak dotąd goście nie mogą wzrosnąć powyżej statusu przeciętnego. Nadzieje w zespole pokładane są w doświadczonych Zapata, Lacaro, Radoniich, Vlašić.

Prognoza i zakład na mecz

Derby Turynu zawsze miały charakter zasadniczy dla obu klubów. "Byki" postarają się, aby gwiazdorscy przeciwnicy się mylili, przewaga w klasie i wsparcie trybun u podopiecznych Allegriego. W tym sezonie wyglądają dobrze, działają jakościowo jako pierwszy numer. W dobrej formie są liderzy gospodarzy, Vlahovic i rabio. Wysokie kursy na "Win1" u bukmachera Betfan.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →

Najczęstsze pytania — Juventus - Torino

Jaki jest typ na mecz Juventus - Torino?
Nasz typ na mecz Juventus - Torino: Zwycięstwo: Juventus. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Juventus - Torino?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Juventus.
Kto jest faworytem meczu Juventus - Torino?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Juventus.
Kiedy odbędzie się mecz Juventus - Torino?
Mecz Juventus - Torino odbędzie się 7 października 2023. Pełną prognozę, statystyki i typ znajdziesz na tej stronie.
Gdzie obstawić mecz Juventus - Torino?
Kursy na mecz Juventus - Torino dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Juventus - Torino jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Juventus - Torino są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Juventus · Torino · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Juventus - Torino - 7 października 2023 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bezpośrednie statystyki Juventus - Torino
4 mecze
Juventus
4 mecze
Torino
1 Zwycięstwo
3 Remisy
0 Zwycięstw
25%
75%
1 połowa
Juventus
1 połowa
Torino
2 Zwycięstwa
2 Remisy
0 Zwycięstw
50%
50%

2 połowa
Juventus
2 połowa
Torino
1 Zwycięstwo
2 Remisy
1 Zwycięstwo
25%
50%
25%
24.05.2026
Serie A
Juventus
2 : 2
Torino
08.11.2025
Serie A
Juventus
0 : 0
Torino
11.01.2025
Serie A
Juventus
1 : 1
Torino
09.11.2024
Serie A
Juventus
2 : 0
Torino
Bramki
Razem cele
 
8
Juventus
Razem cele
 
8
Torino
5
3
62.5%
37.5%
Średnia bramek na mecz
 
2
Juventus
Średnia bramek na mecz
 
2
Torino
1.25
0.75
62.5%
37.5%
Wyniki ostatnich meczów Juventus
Juventus
25.07.2026
Club Friendly Games
Standard Liège
0 : 1
Juventus
18.07.2026
Club Friendly Games
Basel
0 : 0
Juventus
24.05.2026
Serie A
Torino
2 : 2
Juventus
17.05.2026
Serie A
Juventus
0 : 2
Fiorentina
09.05.2026
Serie A
Lecce
0 : 1
Juventus
03.05.2026
Serie A
Juventus
1 : 1
Hellas Verona
26.04.2026
Serie A
Milan
0 : 0
Juventus
19.04.2026
Serie A
Juventus
2 : 0
Bologna
11.04.2026
Serie A
Atalanta
0 : 1
Juventus
06.04.2026
Serie A
Juventus
2 : 0
Genoa
21.03.2026
Serie A
Juventus
1 : 1
Sassuolo
14.03.2026
Serie A
Udinese
0 : 1
Juventus
07.03.2026
Serie A
Juventus
4 : 0
Pisa
01.03.2026
Serie A
Roma
3 : 3
Juventus
25.02.2026
UEFA Champions League, Knockout Phase
Juventus
3 : 2
Galatasaray
21.02.2026
Serie A
Juventus
0 : 2
Como
17.02.2026
UEFA Champions League, Knockout Phase
Galatasaray
5 : 2
Juventus
14.02.2026
Serie A
Inter
3 : 2
Juventus
08.02.2026
Serie A
Juventus
2 : 2
Lazio
05.02.2026
Coppa Italia
Atalanta
3 : 0
Juventus
01.02.2026
Serie A
Parma
1 : 4
Juventus
28.01.2026
UEFA Champions League
AS Monaco
0 : 0
Juventus
Wyniki ostatnich meczów Torino
Torino
25.07.2026
Club Friendly Games
Torino
0 : 1
Cittadella
22.07.2026
Club Friendly Games
Torino
1 : 0
Alcione Milano
18.07.2026
Club Friendly Games
Acd Pinzolo Valrendena
0 : 13
Torino
24.05.2026
Serie A
Torino
2 : 2
Juventus
17.05.2026
Serie A
Cagliari
2 : 1
Torino
08.05.2026
Serie A
Torino
2 : 1
Sassuolo
02.05.2026
Serie A
Udinese
2 : 0
Torino
26.04.2026
Serie A
Torino
2 : 2
Inter
19.04.2026
Serie A
Cremonese
0 : 0
Torino
11.04.2026
Serie A
Torino
2 : 1
Hellas Verona
05.04.2026
Serie A
Pisa
0 : 1
Torino
21.03.2026
Serie A
Milan
3 : 2
Torino
13.03.2026
Serie A
Torino
4 : 1
Parma
06.03.2026
Serie A
Napoli
2 : 1
Torino
01.03.2026
Serie A
Torino
2 : 0
Lazio
22.02.2026
Serie A
Genoa
3 : 0
Torino
15.02.2026
Serie A
Torino
1 : 2
Bologna
07.02.2026
Serie A
Fiorentina
2 : 2
Torino
04.02.2026
Coppa Italia
Inter
2 : 1
Torino
01.02.2026
Serie A
Torino
1 : 0
Lecce
24.01.2026
Serie A
Como
6 : 0
Torino
18.01.2026
Serie A
Torino
0 : 2
Roma
13.01.2026
Coppa Italia
Roma
2 : 3
Torino
10.01.2026
Serie A
Atalanta
2 : 0
Torino
Wyniki meczów
Juventus - 22 mecze
9 Zwycięstw
8 Remisów
5 Strat
41%
36%
23%
1 połowa
2 połowa
41%
Zwycięstw
36%
32%
Remis
32%
27%
Porażki
32%
Torino - 24 mecze
9 Zwycięstw
3 Remisy
11 Strat
38%
13%
46%
1 połowa
2 połowa
21%
Zwycięstw
38%
38%
Remis
25%
42%
Porażki
38%
Suma bramek w meczu
Średnia suma
Juventus
Średnia suma
Torino
1.5
Cały mecz
1.7
0.6
1 połowa
0.5
0.9
2 połowa
1.2
Statystyki meczowe
Posiadanie piłki
Juventus
Posiadanie piłki
55.7%
Posiadanie piłki
Torino
Posiadanie piłki
42.3%
Juventus
Torino
Faule
252
271
252
271
Rzuty rożne
115
76
115
76
Spalone
42
37
42
37
Żółte kartki
33
36
33
36
Strzały na bramkę
348
225
348
225
Strzały w bramkę
115
70
115
70
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę