Manchester United - Sabah — prognoza i typy na mecz (10 września 2026)

Darmowe prognozy

30 października 2026

Górnik Zabrze — Legia Warszawa

31 października 2026

Barcelona — Alaves

31 października 2026

Real Betis — Malaga

Manchester United - Sabah 10 września 2026
Manchester United - Sabah 10 września 2026
Manchester United
Manchester United
Sabah
Sabah
10 września 2026
Manchester United - Sabah 10 września 2026
Manchester United
Manchester United
Sabah
Sabah
10 września 2026
Prognoza rozliczona · Liga Mistrzów UEFA 2025/2610 września 2026
Manchester United
Manchester United
4 : 0KoniecVS
Sabah
Sabah
✗ Typ nietrafiony — rozliczamy każdy typ jawnie
Mecz rozliczony (4:0) · przeczytaj pełną analizę po meczu →

Nasz typ na mecz Manchester United - Sabah (10 września 2026): Zwycięstwo: Sabah.
Faworytem według naszej analizy jest Sabah. Prognozę opieramy na formie obu drużyn, bilansie H2H i statystykach bramkowych — pełną analizę i statystyki znajdziesz poniżej.

Nasz typ
Zwycięstwo: Sabah
BETFAN Bonus · 18+
BETFAN — bonus powitalny
  • Bonus powitalny dla nowych graczy z kodem promocyjnym SPORTBOOKING.
  • BETFAN — legalny polski bukmacher, oficjalny Partner sport-booking.pl.
Odbierz bonus w BETFAN →
Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie. 18+.
Manchester UnitedSabah
Śr. gole strzelone2.32.6
Śr. gole stracone1.60.8
Oczekiwane gole (ten mecz)1.52.1
Szansa na wynik (model formy)
27%21%52%
Manchester UnitedremisSabah
Forma (ostatnie mecze)
Manchester UnitedZZRRPPZR
SabahZPZZPZZZ
Bramki (na podstawie formy, 16 meczów)
Średnia goli / mecz3.63
Obie strzelą (BTTS)56%
Powyżej 2.5 gola63%
Analiza i prognoza

W ramach kwalifikacji Ligi Mistrzów Manchester United podejmuje Sabah. Spotkanie zaplanowano na 10 września 2026, godz. 21:00 (czasu polskiego). Poniżej forma obu zespołów, bilans bezpośrednich starć i nasz typ.

Forma: Manchester United — w ostatnich 5 meczach 1 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek (kolejno: P-P-R-R-Z). Średnio 1,20 bramki strzelone i 1,80 stracone na mecz.

Forma: Sabah — w ostatnich 5 meczach 3 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek (kolejno: Z-P-Z-Z-P). Średnio 2,60 bramki strzelone i 1,20 stracone na mecz.

Nasz typ: zwycięstwo Sabah — wskazanie modelu opartego na formie i średniej bramek obu drużyn (1-2-2 vs 3-0-2). Aktualne kursy, szczegółowe statystyki formy i pełny bilans H2H znajdziesz w tabelach poniżej.

Najnowsze darmowe typy →
Typ przygotował: Konstanty — typer sport-booking.pl. Pewniaków nie ma — rozliczamy każdy typ jawnie (✓/✗).
sport-booking.pl · Oficjalny Partner BETFAN · Kod SPORTBOOKING · 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
BETFAN
Prognoza sponsorowana przez BETFAN — oficjalny Partner sport-booking.pl. Kod promocyjny SPORTBOOKING.18+. Hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia. Graj odpowiedzialnie.
Odbierz bonus w BETFAN →
Informacje o meczu i statystyki
Średnie z ostatnich meczów · Manchester United: 8 · Sabah: 4
Manchester UnitedSabah
60%Posiadanie piłki48%
14.6Strzały20.8
5.1Strzały celne7.5
2.4Dogodne sytuacje3.3
5.1Rzuty rożne6.3
10.0Faule12.5
1.3Żółte kartki1.0
Dane: średnia z meczów z dostępną statystyką. Wartości orientacyjne.

Manchester United — ostatnie mecze

R
@ Everton
6 wrz · Premier League
2:2
Z
Ipswich Town
30 sie · Premier League
5:2
P
@ Hull City
22 sie · Premier League
0:2
P
@ Milan
15 sie · Club Friendly Games
2:4
Z
Leeds United
12 sie · Club Friendly Games
6:5

Sabah — ostatnie mecze

Z
Zirə FK
5 wrz · Premier League
5:0
Z
@ Araz Naxçıvan PFK
31 sie · Premier League
1:0
Z
Hapoel Be'er Sheva
25 sie · UEFA Champions League
5:2
P
@ Hapoel Be'er Sheva
19 sie · UEFA Champions League
1:2
Z
Kəpəz PFK
15 sie · Premier League
2:0
Składy z ostatniego meczu

Manchester United — 4-2-3-1 · ocena 61.2

63.5D. DalotD
63.5H. MaguireD
62.1L. MartínezD
58.9Y. TielemansM
56.3A. DialloM
73.7B. FernandesM
57.5M. CunhaF
59.9B. MbeumoF
55.3L. YoroD

Sabah — 4-2-3-1 · ocena 52.2

50.7X. SeverinaM
Skład z poprzedniego spotkania (oceny SportScore) — wyjściowa jedenastka może się zmienić.

Najczęstsze pytania — Manchester United - Sabah

Jaki jest typ na mecz Manchester United - Sabah?
Nasz typ na mecz Manchester United - Sabah: Zwycięstwo: Sabah. Pełna analiza statystyczna w prognozie na tej stronie.
Kto wygra mecz Manchester United - Sabah?
Według naszej analizy faworytem i typowanym zwycięzcą jest Sabah.
Kto jest faworytem meczu Manchester United - Sabah?
Według naszej analizy statystycznej faworytem jest Sabah.
O której godzinie gra Manchester United - Sabah?
Mecz Manchester United - Sabah rozpoczyna się 10 września 2026 o godzinie 21:00 czasu polskiego.
Gdzie obstawić mecz Manchester United - Sabah?
Kursy na mecz Manchester United - Sabah dostępne są u oficjalnego Partnera serwisu — BETFAN (kod promocyjny SPORTBOOKING). 18+. Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.
Czy prognoza na mecz Manchester United - Sabah jest darmowa?
Tak. Analiza i typ na mecz Manchester United - Sabah są dostępne bezpłatnie na sport-booking.pl.
Wszystkie prognozy drużyn: Manchester United · Sabah · inne drużyny
Wszystkie prognozy
📩
Odbieraj darmowe typy na e-mail
Codziennie typ dnia + wynik wczorajszego typu, statystyki i analizy. Bez opłat.

Najlepsze kursy na mecz Manchester United - Sabah 10 września 2026 u partnera BETFAN:

do 600 ZŁ Pobierz aplikację BETFAN
Zobacz więcej
Bezpośrednie statystyki Manchester United - Sabah FK
1 mecz
Manchester United
1 mecz
Sabah FK
1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Zwycięstw
100%
1 połowa
Manchester United
1 połowa
Sabah FK
1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Zwycięstw
100%

2 połowa
Manchester United
2 połowa
Sabah FK
1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Zwycięstw
100%
10.09.2026
UEFA Champions League
Manchester United
4 : 0
Sabah FK
Bramki
Razem cele
 
4
Manchester United
Razem cele
 
4
Sabah FK
4
0
100%
0%
Średnia bramek na mecz
 
4
Manchester United
Średnia bramek na mecz
 
4
Sabah FK
4
0
100%
0%
Wyniki ostatnich meczów Manchester United
Manchester United
18.10.2026
Premier League
Leeds United
1 : 1
Manchester United
13.10.2026
UEFA Champions League
Atlético Madrid
2 : 0
Manchester United
10.10.2026
Premier League
Manchester United
1 : 1
Tottenham Hotspur
20.09.2026
Premier League
Fulham
1 : 1
Manchester United
16.09.2026
EFL Cup
Manchester United
2 : 3
Brighton & Hove Albion
13.09.2026
Premier League
Manchester United
0 : 1
Manchester City
10.09.2026
UEFA Champions League
Manchester United
4 : 0
Sabah FK
06.09.2026
Premier League
Everton
2 : 2
Manchester United
30.08.2026
Premier League
Manchester United
5 : 2
Ipswich Town
22.08.2026
Premier League
Hull City
2 : 0
Manchester United
15.08.2026
Club Friendly Games
Milan
4 : 2
Manchester United
12.08.2026
Club Friendly Games
Manchester United
1 : 1
Leeds United
08.08.2026
Club Friendly Games
Paris Saint-Germain
1 : 1
Manchester United
01.08.2026
Club Friendly Games
Manchester United
2 : 1
Atlético Madrid
24.07.2026
Club Friendly Games
Rosenborg BK
0 : 5
Manchester United
18.07.2026
Club Friendly Games
Manchester United
0 : 1
Wrexham
24.05.2026
Premier League
Brighton & Hove Albion
0 : 3
Manchester United
Wyniki ostatnich meczów Sabah
Sabah FK
20.10.2026
UEFA Champions League
Sabah FK
1 : 2
Borussia Dortmund
17.10.2026
Premier League
Qəbələ FK
0 : 4
Sabah FK
13.10.2026
UEFA Champions League
Sabah FK
2 : 0
Slavia Praha
09.10.2026
Premier League
Neftçi Baku PFK
0 : 0
Sabah FK
19.09.2026
Premier League
Sabah FK
3 : 1
Imisli FK
14.09.2026
Premier League
Şəfa FK
0 : 3
Sabah FK
10.09.2026
UEFA Champions League
Manchester United
4 : 0
Sabah FK
05.09.2026
Premier League
Sabah FK
5 : 0
Zirə FK
31.08.2026
Premier League
Araz Naxçıvan PFK
0 : 1
Sabah FK
25.08.2026
UEFA Champions League
Sabah FK
5 : 2
Hapoel Be'er Sheva
19.08.2026
UEFA Champions League
Hapoel Be'er Sheva
2 : 1
Sabah FK
15.08.2026
Premier League
Sabah FK
2 : 0
Kəpəz PFK
11.08.2026
UEFA Champions League
Sabah FK
4 : 0
AGF
05.08.2026
UEFA Champions League
AGF
2 : 1
Sabah FK
28.07.2026
UEFA Champions League
KuPS
0 : 2
Sabah FK
21.07.2026
UEFA Champions League
Sabah FK
1 : 0
KuPS
14.07.2026
UEFA Champions League
The New Saints
1 : 2
Sabah FK
07.07.2026
UEFA Champions League
Sabah FK
2 : 0
The New Saints
Wyniki meczów
Manchester United - 17 meczów
5 Zwycięstw
6 Remisów
6 Strat
29%
35%
35%
1 połowa
2 połowa
29%
Zwycięstw
29%
47%
Remis
41%
24%
Porażki
29%
Sabah FK - 18 meczów
13 Zwycięstw
1 Remis
4 Straty
72%
6%
22%
1 połowa
2 połowa
33%
Zwycięstw
56%
56%
Remis
22%
11%
Porażki
22%
Suma bramek w meczu
Średnia suma
Manchester United
Średnia suma
Sabah FK
1.8
Cały mecz
2.2
0.8
1 połowa
0.8
1
2 połowa
1.3
Statystyki meczowe
Posiadanie piłki
Manchester United
Posiadanie piłki
54.7%
Posiadanie piłki
Sabah FK
Posiadanie piłki
17.9%
Manchester United
Sabah FK
Faule
155
86
155
86
Rzuty rożne
72
33
72
33
Spalone
21
18
21
18
Żółte kartki
15
12
15
12
Strzały na bramkę
223
114
223
114
Strzały w bramkę
78
39
78
39
Bonusy i promocje BETFAN
BETFAN
Potrójny bonus powitalny do 600 zł
3× bonus 100% do 200 zł — podwój swoje trzy pierwsze depozyty. Kod promocyjny „SPORTBOOKING”.
Zdobądź bonus
BETFAN
Boost — podbicie wygranej
Podbij wygraną na kuponach AKO (combo) — im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy Boost.
Zdobądź bonus
BETFAN
Daily Challenge i promocje czasowe
Codzienne wyzwania oraz promocje na Gry karciane i Sporty Wirtualne — do odebrania w panelu konta BETFAN.
Wejdź na stronę